Başarı Diş Şirketi

Daha İyi Kalite, Kolayca Gülümse.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Hizmet

Sertifika
Başarı profesyonel bir üreticidir, ürünlerin kalitesini ve iyi hizmeti severiz.

—— Jonny

Başarı ürettiği alaşım, Çin'den alabileceğiniz en iyi kalite vs fiyatlardan biridir.

—— Soumil

Ben Hindistan'da bir distribütörüm. Müşterilerim alaşımlarını sever çünkü alaşımların kullanımı çok kolaydır ve fiyat ve kalite rakipsizdir.

—— anuj

Ben sohbet şimdi

Success Dental Company

Şirketin ön
Dubai Fuarı AEEDC
Guangzhou Sergi Güney Diş

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Güney Amerika
Doğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Dedeco, ELA, Kaplan Enstrümanı, Sanxin
No. Çalışanları : 100~150
Yıl kurulan : 1978
İhracat p.c : 70% - 80%
Success Dental Company, laboratuvar ürünlerinden klinik kullanıma kadar dental ürünler sunar. Şirket, serbest ticaret şehri olarak bilinen Hong Kong'da bulunuyor. Fabrikamız Dongguan'da bulunmaktadır. Şirket 1970'lerde bulundu ve her zaman tüm rakipler arasında en iyi şirket oldu. Birkaç yıl sonra, Success Dental Company, Çin'in farklı bölgelerine genişledi ve büyük şehirlerde satış noktası belirledi.

Success Dental, müşterilerine piyasadaki en yüksek kaliteyi en rekabetçi fiyatla sunar. Klinikten laboratuar malzemelerine, aletlere ve makinelere.

Bay Henry Lam'ın öncülüğünde, çalışanların her zaman müşterilerin en iyi menfaatleri olduğuna inanılır. Böylece Success Dental Co. sadece her gün ilerlemekle kalmıyor, aynı zamanda müşterilerin memnuniyetine de açlık gösteriyor. Yerli ve yabancı birçok büyük dental şirketin ve marka müşterisinin Success Dental Company'yi seçmesinin sebepleri bunlar.

Şirket, serbest ticaret şehri olarak bilinen Hong Kong'da bulunuyor. İlişkili fabrika Dongguan'da bulunmaktadır. Şirket 1970'lerde bulundu

ve o zamandan beri büyümeye başla. 1980'lerde, Success Dental Company, Çin'in farklı bölgelerine yayıldı ve büyük şehirlerde satış noktası belirledi.

2010 yılında Success Dental Company, Sanxin Dental Alloy Manufacturing'i satın aldı ve ürünleri yurtdışına ihraç etmeye başladı. O zamandan beri Success Dental Company, Hindistan, Pakistan, İran, Philippe, Malezya, Yemen, Bolivya ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm dünyada birçok distribütörle işbirliği yaptı.


Bay Henry Lam'ın öncülüğünde, Success Dental Company sadece her gün ilerlemekle kalmıyor, aynı zamanda müşterilerin memnuniyetine de açlık duyuyor. Birçok yerli ve yabancı büyük dental firmanın Success Dental Company'yi seçmesinin sebepleri bunlar.

Success Dental Company, çeşitli diş malzemeleri ve donanımları sunar. Başarı Şu anda piyasada mevcut olan ve mümkün olan en düşük fiyatla en iyi ürünü sunmaya odaklanın.


Success Dental, Dedeco, ELA, Ugin, Edenta, Sanxin vb. Markaların yetkili satıcısıdır.


Success Dental ayrıca dental laboratuvar döküm protezleri için dental alaşım sağlar.

Şirketimizdeki her personel kendi profesyonelleri için olağanüstü ve isteğiniz üzerine size yardımcı olmaya hazır!

İletişim bilgileri
Success Dental Company

İlgili kişi: Miss. Amy

Tel: 86--13826542620

Faks: 86-755-25579270

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!